Easy Kargo

Yurtdışına Numune Göndermenin Kolay ve Ucuz Yolu

Numuneleriniz Sadece DHL, UPS, TNT ve FedEx ile Gönderilir

https://www.easykargo.com/wp-content/uploads/2015/10/DHL_Logo.png
https://www.easykargo.com/wp-content/uploads/2018/03/Ups-Logo-1.png
https://www.easykargo.com/wp-content/uploads/2015/10/FedEx-1.png
https://www.easykargo.com/wp-content/uploads/2019/04/TNT_logo.jpg


Yurtdışına Numune Gönder

TL

30 Kg Üzeri Gönderiler için Müşteri Hizmetleri ile Görüşünüz!!!!
ÜLKE SEÇİNİZ *
Numune Pektinin Ağırlığı (Kg.) *

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Bizi Arayabilirsiniz
+90 216 505 0 501
+90 532 364 8 870ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi 09:00-18:30
Cumartesi 09:00-15:00MERKEZ OFİS

Atakent Mah.Özgür Sk.No:29/1
Ümraniye / İstanbulÖZEL TEKLİF İSTE


Yurtdışındaki Müşterilerinize Hızlı ve Ugun Maliyetli

YURTDIŞINA NUMUNE GÖNDEREBİLİRSİNİZ

Yurtdışındaki Mevcut Müşterileriniz ve Yeni Pazarlara ulaşabilmek için Numune Göndermeniz gerekmektedir. Easy Yurtdışı Kargo sektörün lider Kargo Firmaları ile yapmış olduğu anlaşmalar sayesinde Müşterilerine Uygun Maliyetli, Hızlı ve Güvenilir bir şekilde Yurtdışına Numune Göndermenize imkan sağlar. Yurtdışına numuneleriniz DHL ve FedEx kargo firmaları ile gönderilir ve 1-3 gün içerisinde teslimatı sağlanır.

YURTDIŞINA NUMUME GÖNDERME SATIN ALMA ADIMLARI AŞAĞIDAKİ GİBİDİR

Sayfanın üstünde yer alan hesaplama modülümüz ile Yurtdışına Göndereceğiniz Numune Paketinin ağırlığını ve peket ölçülerini girip hangi ülkeye gideceğini seçerek online olarak Yurtdışına Numune Gönderim Ücretini (*) görebilirsiniz. Fiyatlarımız gireceğiniz bilgiler doğrultusunda otomatik olarak hesaplanmakta olup Paketinizin gerçek ağırlığı üzerinden fiyatlanacaktır. Paketinizin gerçek ağırlığını girmeniz önemlidir. Aksi durumda paket bize ulaştığında tekrar kontrol edilecek olup yapılan ölçüm ile beyanınız arasında fark olması durumunda Müşterinin alacaklı olması durumunda tarafımızdan iade edilecek, Easy Yurtdışı Kargo’nun alacaklı olması durumunda ise Müşteri ile iletişime geçilerek fiyat farkı talep edilecektir.

Yurtdışı Numune Gönderim Ücretinin yanında bulunan “Sepete Ekle” butonuna basarak Yurtdışı Numune Gönderim Hizmetimizi Alışveriş Sepetine ekler ve son kontrolleri yapıp Ödeme Sayfasına geçerek Fatura Adresiniz ve Yurtdışına Göndereceğiniz Numunenizin teslim edileceği adresi girerek Kredi Kartı veya Banka Havalesi/EFT ile ödemenizi yapabilirsiz. Arzu edersenin Tüm Kredi Kartlarına Fade Farkı ile 9 Taksit imkanıından da Faydalabilirsiniz.

Yurtdışı Numune Gönderme Hizmetimizi satın alma işlemini tamamladığınızda Easy Yurtdışı Kargo Müşteri Hizmetleri personeli Müşteri ile iletişime geçerek bundan sonraki adımlar konusunda bilgilendirme yapacak ve Numunenizin Easy Yurtdışı Kargo Operasyon Merkezine ulaşımını sağlayacaktır. Yurdışı Numune Gönderimlerinde mutlaka proforma fatura hazırlanması gerekmektedir. Alıcı Ülke gümrüğünde sorun yaşanmaması ve gecikmeye sebep vermemesi adına mutlaka gönderdiğiniz numuneler doğru bir şekilde beyan edilmelidir.

Numune Paketiniz Easy Kargo Operasyon Merkezine ulaştığında ölçümleme, genel kontrol vb. gibi işlemleri kısa sürede tamamlayıp aynı gün anlaşmalı olduğumuz taşıyıcı firma (DHL / UPS / TNT / FedEx) operasyon merkezine sevk edilerek aynı gün yurtdışına sevk edilmesi sağlanacaktır.  Yurdışı Kargolarınız 1-3 gün içerisinde alıcısına teslim edilecektir.

https://www.easykargo.com/wp-content/uploads/2015/10/truck_green.png

* Online olarak oluşan fiyatlarımız beyanınız doğrultusunda hesaplanmaktadır. Easy Yurtdışı Kargo tarafından yapılan fiziki ölçüm ve kontroller sonrasında ve Yurtdışı Kargonuz sevkiyat esnasında Türkiye veya Alıcı ülke gümrüğünde yapılan işlemlerden, Terör ve Savaş riski taşıyan bölgelere teslimatı durumunda, hatalı adres verilmesinden kaynaklı ekstra ücretler oluşabilmektedir.

Twitter

@easy_kargo - 8 sene

Online Kargo hizmetimiz çok yakında başlıyor.

ÖDEME SEÇENEKLERİ

3D Secure güvencesi ile Tüm Kredi ve Banka Kartları veya Havale/EFT ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi Kartı
X
Yeni Gönderi Siparişi
× WhatsApp ile görüşme başlatın!