Kurumsal


easykargo

HAKKIMIZDA

EASY KARGO KİMDİR

Easy Kargo, tüm uluslararası kargolar için bireysel müşterilerine maliyet tasarrufu, hız ve sorunsuz gönderi imkanı sağlayan bir oluşumdur. Temel amacımız hizmet verdiğimiz müşterilerimize sunduğumuz son derece cazip ve rekabetçi fiyatlarımızla gönderi maliyetlerini minimuma düşürmektir. Easy Kargo, DHL, UPS, TNT ve FedEx gibi dünyanın en büyük ve en güvenilir kargo gönderi firmalarıyla olan anlaşmaları sayesinde toplu alım gücünden yararlanarak müşterilerine en uygun fiyatlı ve hızlı gönderi hizmeti imkanı sunmaktadır.https://www.easykargo.com/wp-content/uploads/2015/09/Three-trucks-on-blue-background-1200x750.jpg


https://www.easykargo.com/wp-content/uploads/2015/10/shutterstock_14173768-1200x775.jpg

www.easykargo.com Postway markasının bireysel müşterileri için oluşturduğu alt bir marka olup. Kurumsal Müşterilerinin faydalandığı hizmet ve avantajlardan yararlanabilmesi için hayata geçirilmiş bir projedir.
MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Bizi Arayabilirsiniz
+90 216 505 0 501
+90 532 364 8 870ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi 09:00-18:30
Cumartesi 09:00-15:00MERKEZ OFİS

Atakent Mah. Özgür Sk.
No : 29 / 1 Ümraniye
İstanbulÖZEL TEKLİF İSTE


HİZMETLERİMİZ

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZYURTDIŞI KARGO HİZMETİ

Sektörün öncü hızlı kargo firmaları ile yaptığımız anlaşmalar ile hızlı, güvenilir ve uygun maliyetli yurtdışı kargo hizmetmizden faydalanbilirsiniz.

YURTDIŞINDAN KARGO GETİRME

Yurtiçinden Kargo gönderir gibi kolay bir şekilde 228 ülkeden Türkiye’ye paket ve kargolarınızı güvenilir bir şekilde getirilmesini ve adresinize teslimini sağlayabiliriz.
https://www.easykargo.com/wp-content/uploads/2015/10/truck_green.png


ONLINE UYGULAMALAR

Web tabanlı online uygulamalarımız ile kargo gönderinizin hazırlanma süreçlerini kısaltarak gönderilerinizi online takip etmenizi sağlayabilriz.

SİGORTA

Uygun maliyetler ile hassa gönderilerinizi sigorta kapsamına alarak, kayıp, kırılma ve hasar durumunda zararınızın karşılanmasını sağlayabiliriz.Twitter

@easy_kargo - 6 sene

Online Kargo hizmetimiz çok yakında başlıyor.

ÖDEME SEÇENEKLERİ

3D Secure güvencesi ile Tüm Kredi ve Banka Kartları veya Havale/EFT ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi Kartı
× WhatsApp ile görüşme başlatın!