Easy Kargo

Yurtdışına Kargo Göndermenin Kolay ve Ucuz Yolu

Kargolarınız Sadece DHL, UPS, TNT ve FedEx ile Gönderilir

https://www.easykargo.com/wp-content/uploads/2015/10/DHL_Logo.png
https://www.easykargo.com/wp-content/uploads/2018/03/Ups-Logo-1.png
https://www.easykargo.com/wp-content/uploads/2015/10/FedEx-1.png
https://www.easykargo.com/wp-content/uploads/2019/04/TNT_logo.jpg


Yurtdışına Kargo Gönder

TL

30 Kg Üzeri Gönderiler için Müşteri Hizmetleri ile Görüşünüz!!!
ÜLKE SEÇİNİZ *
Paketin (Kolinin) Ağırlığı (Kg.) *

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Bizi Arayabilirsiniz
+90 216 505 0 501
+90 532 364 8 870ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi 09:00-18:30
Cumartesi 09:00-15:00MERKEZ OFİS

Atakent Mah.Özgür Sok.No:29/1
Ümraniye / İstanbulÖZEL TEKLİF İSTE


Bir Kaç Küçük Adımda Online Olarak

YURTDIŞINA KARGO GÖNDEREBİLİRSİNİZ

Evrak, Doküman, Dosya, Numune, Koli ve Paket türü kargolarınızı hızlı ve uygun maliyetler ile yurtdışına gönderebilirsiniz. Siz sadece ödeme yapın, geri kalan işlemleri sizin adınıza biz yapalım.

YURTDIŞINA KARGO GÖNDERME SATIN ALMA ADIMLARI AŞAĞIDAKİ GİBİDİR

Sayfanın üstünde yer alan hesaplama modülümüz ile Yurtdışına Göndereceğiniz Evrak, Paket veya Kolinin ölçülerini girip hangi ülkeye gideceğini seçerek online olarak Yurtdışı Kargo Gönderim Fiyatını (*) görebilirsiniz. Fiyatlarımız gireceğiniz bilgiler doğrultusunda otomatik olarak hesaplanmakta olup Paketinizin gerçek ağırlığı ile Hacimsel Ağırlığı (DESİ) (ENxBOYxYÜKSEKLİK/5000) kıyaslanarak yüksek olan ağırlık üzerinden fiyatlanmaktadır. Paketinizin gerçek kilo ve ölçülerini girmeniz önemlidir. Aksi durumda paket bize ulaştığında tekrar kontrol edilecek olup yapılan ölçüm ile beyanınız arasında fark olması durumunda Müşterinin alacaklı olması durumunda tarafımızda iade edilecek, Easy Yurtdışı Kargo’nun alacaklı olması durumunda ise Müşteri ile iletişime geçilerek fiyat farkı talep edilecektir.

Yurtdışı Kargo Ücretinin yanında bulunan “Sepete Ekle” butonuna basarak Yurtdışı Kargo Hizmetimizi Alışveriş Sepetine ekler ve son kontrolleri yapıp Ödeme Sayfasına geçerek Fatura Adresiniz ve Yurtdışı Kargonuzun teslim edileceği adresi girerek Kredi Kartı veya Banka Havalesi/EFT ile ödemenizi yapabilirsiz. Arzu edersenin Tüm Kredi Kartlarına Fade Farkı ile 9 Taksit imkanıından da Faydalabilirsiniz.

Yurtdışı Kargo satın alma işlemini tamamladığınızda Easy Kargo Müşteri Hizmetleri personeli Müşteri ile iletişime geçerek bundan sonraki adımlar konusunda bilgilendirme yapacak ve paketinizin Easy Yurtdışı Kargo Operasyon Merkezine ulaşımını sağlayacaktır. Doküman ve Evrak dışı tüm Yurdışı Kargolarınız ile birlikte sağda bulunan boş Propforma Fatura’nın  tarafınızca doldurulması ve info@easykargo.com adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Paketiniz Easy Kargo Operasyon Merkezine ulaştığında ölçümleme, genel kontrol vb. gibi işlemleri kısa sürede tamamlayıp aynı gün anlaşmalı olduğumuz taşıyıcı firma (DHL / UPS / TNT / FedEx) operasyon merkezine sevk edilerek aynı gün yurtdışına sevk edilmesi sağlanacaktır.   Yurdışı Kargolarınız 1-3 gün içerisinde alıcısına teslim edilecektir.

https://www.easykargo.com/wp-content/uploads/2015/10/truck_green.png

* Online olarak oluşan fiyatlarımız beyanınız doğrultusunda hesaplanmaktadır. Easy Kargo tarafından yapılan fiziki ölçüm ve kontroller sonrasında ve Yurtdışı Kargonuz sevkiyat esnasında Türkiye veya Alıcı ülke gümrüğünde yapılan işlemleri esnasında, Terör ve Savaş riski taşıyan bölgelere teslimatı durumunda, hatalı adres verilmesinden kaynaklı ekstra ücretler oluşabilmektedir.

Twitter

@easy_kargo - 8 sene

Online Kargo hizmetimiz çok yakında başlıyor.

ÖDEME SEÇENEKLERİ

3D Secure güvencesi ile Tüm Kredi ve Banka Kartları veya Havale/EFT ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi Kartı
X
Yeni Gönderi Siparişi
× WhatsApp ile görüşme başlatın!